A+ A

“Rudens velobrauciens”

08.09.2017
Drukāt

Aicinām uz tūrisma sezonas noslēdzošo pasākumu "Rudens velobrauciens"', kas  norisināsies š.g. 30. septembrī, no plkst. 10:30 - 16:00.
Reģistrēšanās braucienam: plkst. 10:00 - 10:30, Baldones sporta kompleksā, Iecavas ielā 2a.

 

Velobrauciens veltīts Pasaules tūrisma dienai un nu jau aizgājušajai vasarai. Brauciena maršruts ir īpaši saistošs dabas mīļotājiem, jo brauksim pa Baldones ziemeļu mežiem. Maršruta garums -  tikai nedaudz virs 20 km,  tādēļ  īpaši aicinātas ģimenes ar bērniem. Velobrauciena laikā dosimies uz orientēšanās poligonu “Mežsētas”, kur tās saimnieks Jurģis Krastiņš iepazīstinās ar vienu no aktīvās atpūtas sporta veidiem – orientēšanos.   Būs gan teorētiskais ieskats par orientēšanos, gan arī iespēja praktiski pamēģināt orientējoties poligonā “Mežsētas”, izvēloties sev tīkamu distances garumu.

Noslēgumā  rudens zupa,  ko dalībniekiem sagādās Baldones novada zemnieku saimniecība “Čokas”. Aicinām velobrauciena dalībniekus līdzi ņemt grila piederumus un iecienītākos cepamos gardumus – desiņas, kartupeļus folijā, dārzeņus u.c., lai pa īstam izbaudītu vietas atmosfēru un dalītos brīvdabas gatavošanas pieredzē ar citiem.

Aicinām lietot individuālos drošības aizsardzības līdzekļus (ķiveri, bērniem elkoņu un ceļu sargi u.c.) un ģērbties atbilstoši laikapstākļiem, un  iesakām paņemt līdzi piemērotus apavus skriešanai mežā.

Baldones sporta kompleksā ir pieejama velonoma:

http://www.baldone.lv/lv/turisms/velo_nom/

Vairāk informācijas: Edgars Brigmanis (pasākuma dienā distancē pavadīs velobraucējus) tālr. +371 26 335 442; e-pasts: edgars.brigmanis@inbox.lv

Informāciju sagatavoja:

Baldones novada tūrisma organizatore

Sandra Puncule