A+ A

Aktīvi aizvadīti Baldones novada Sporta svētki 2018!

06.08.2018
Drukāt

Šā gada Baldones novada svētku ietvaros pie Baldones sporta kompleksa esošajā sporta bāzē un laukumos norisinājās gadskārtējās sporta spēles 21 sporta veidā dažādās vecuma grupās! Starp tiem bija 5 komandu sporta veidi un 16 individuālās disciplīnas. Sporta svētkus apmeklēja vairāk kā 1000 dalībnieku un tika izdalīti 130 medaļu komplekti. Pasākumu dienas garumā papildināja arī dažādas aktivitātes bērniem kā koka spēles, “Ripo Auto” koka modelīšu darbnīca, piepūšamās atrakcijas. Pasākumā dienā papildus sporta spēlēm pie kompleksa notika arī tirdziņš un “Mājas mīluļu parāde”.

Liels paldies Baldones novada uzņēmumiem, kuri šogad dāsni atbalstīja pasākumu ar balvām – SIA “Herbata”, restorāns “Burgers 66”, “Mežvidu krodziņš”, kā arī abas novada aptiekas – “Mana Aptieka” un “A Aptieka”. Pateicība arī SIA "Cido Grupa" pārstāvim Nilam Kazakam par balvām bērnu disciplīnām.

Paldies sacensību tiesnešiem bez kuriem pasākumu nebūtu bijis iespējams noorganizēt Viktorijai Amandai un Anitai Antonēm, Paulai Dancei, Diānai Kučikai, Danielai Elisei Dūmiņai, Elīzai Parasigai-Parasiņai, Aleksandrai Moskaļenko, Ilzei Spustakai, Anitai Antonei, Kristīnei Braķei, Elīnai Brigmanei, Igoram Miļuhinam, Oļegam Gantimurovam, Robertam Vīksniņam ar komandu, Andrim Palamarčukam, Jānim Ķirsim, Viesturam Gargurnim, Aivaram Urtānam, Mārim Ivanānam, Edgaram Siliņam, Robertam Leveikam, Ričardam Mugurēvičam, Dacei Eisulei, Sintijai Urbanovičai, Arnoldam un Dzintrai Ziemeļiem.

Paldies visiem novada iedzīvotājiem, kuri ir aktīvi un ar savu klātbūtni atbalsta novada organizētos pasākumus! Gaidīsim Jūs arī turpmākajos novada pasākumos!

Komanda sporta veidu rezultāti
Individuālie rezultāti
Foto no pasākuma

E.Brigmanis
Sporta kompleksa vadītājs, sporta dzīves organizators