A+ A

2018. gads Baldones vieglatlētikas nodaļai sācies ar sacensībām

27.02.2018
Drukāt

Baldones vieglatlētikas komanda aizvadījusi sacensībām bagātu mēnesi, izcīnot arī godalgotas vietas.

19. janvārī Ogres novada sporta centra atklātajās sacensībās piedalījās 8  U14 grupas sportisti.  Labākos rezultātus sasniedza Frederika Anna Grende – 600 m skrējienā izcīnot uzvaru savā skrējienā, kopvērtējumā  viņa ierindojās 5. vietā, tikai 1,5 sekundes atpaliekot no goda pjedestāla. Frederika pirmo reizi startēja arī augstlēkšanā - pārvarēja 1,20m un izcīnīja 10. vietu.

Enija Stangute, labojot savu personīgi rekordu par 10 sekundēm, ierindojās 14. vietā 600 m distancē.

Turpat Ogrē 30. janvārī sacensības turpināja U10 grupas sportisti. Labākos rezultātus uzrādīja Emīlija Voroņina, pildbumbas mešanā ierindojoties 10. vietā un  300 m izcīnot 15. vietu  51 dalībnieču konkurencē.

6. februārī uz Ogri devās kaujinieciski noskaņota  U12 vecuma grupa. Teicamus rezultātus sasniedza zēni. Kristaps Kravalis  pārliecinoši uzvarēja 600 m skrējienā un kopvērtējumā izcīnīja 1. vietu, savukārt  40 m sprintā sīvā fināla cīņā ieguva 2. vietu un 40 m barjerskrējienā  ierindojās augstajā 5. vietā.

Miks Ventsbergs lodes grūšanā tikai par 8 cm piekāpās 3. vietas ieguvējam  un ierindojās 4. vietā, savukārt 40 m skrējienā no 82 dalībniekiem viņš ieguva 7. vietu un 40 m barjerskrējienā no 43 dalībniekiem - 8. vietu.

Gustavs Greiers labu rezultātu uzrādīja 40 m barjerskrējienā, izcīnot 15. vietu. Augstlēkšanā, pārvarot 1,05 m, viņš ierindojās dalītā 11./19. vieta.

Paldies visiem sportistiem par labajiem startiem un rezultātiem. Un sportistu vecākiem par atbalstu!