A+ A

Skolēnu autobusu saraksti

Uzvedības noteikumi skolēnu autobusos (156.37 KB)

Skolēnu autobusu maršrutu shēma (1.07 MB)

Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.m.g. (spēkā ar 2019.gada 1.septembri):

Maršruts autobusam EOS COACH, valsts reģ. Nr. HJ 3564.

Autobusa vadītājs – Andis Freibergs (t. 28708002)
Pumpuri (autobusa stāvvieta) – Baldones vidusskola – PII "Vāverīte" – Baldones mūzikas pamatskola.

Uz izglītības iestādi

Nr.
p.k.

Pieturas nosaukums

Attālums no maršruta sākuma (km)

Attālums līdz nākošajai pieturai (km)

Braukšanas laiks līdz nākošajai pieturai (min)

Pienāk

Atiet

1. Pumpuri   6,5 10   7:05
2. Lipši 6,5 3,0 5   7:15
3. Lapsēni 9,5 1,4 3   7:20
4. Trimdas 10,9 2,4 6   7:23
5. Sniedzes 13,3 1,5 4   7:29
6. Dākas 14,8 2,3 4   7:33
7. Stūri 17,1 2,3 4   7:37
8. Misas lauki 19,4 3,7 3   7:40
9. Robežkalni 23,1 3,6 6   7:46
10. Salas 26,7 1,8 5   7:51
11. Dzelzāmurs 28,5 1,6 4   7:55
12. Šaugales 30,1 1,3 4   7:59
13. Egles 31,4 1,4 2   8:01
14. Amoliņi ceļa gals 32,8 1,4 2   8:03
15. Ezernieki 34,2 1,5 2   8:05
16. Klapukrogs 35,7 1,4 2   8:07
17. Rasiņas 37,1 1,7 2   8:09
18. Baldones vidusskola 38,8 0,3 3 8:11  
19. PII "Vāverīte" 41,1 1,2 2 8:13  
20. Baldones mūzikas pamatskola 42,3     8:15  

Reisa izpildes dienas – no pirmdienas līdz piektdienai
Reisa garums – 42,3km
Reisa izpildes laiks – 1 st. 05 min
Mainīgos laika apstākļos un sliktā ceļa dēļ maršrutu laikos var notikt izmaiņas!
KURSĒ NO 01.09. – 09.06. Skolu brīvlaikā nekursē

Maršruts autobusam EOS COACH, valsts reģ. Nr. HJ 3564.

Autobusa vadītājs – Andis Freibergs (t. 28708002)
Baldones mūzikas pamatskola – PII "Vāverīte" – Baldones vidusskola – Pumpuri ( autobusa stāvvieta)

No izglītības iestādes

Nr.
p.k.

Pieturas nosaukums

Attālums no maršruta sākuma (km)

Attālums līdz nākošajai pieturai (km)

Braukšanas laiks līdz nākošajai pieturai (min)

Pienāk

Atiet

1. Baldones mūzikas pamatskola   0,7 2   16:10
2. PII "Vāverīte" 0,7 0,3 2   16:12
3. Baldones vidusskola 1,2 1,6 3   16:14
4. Rasiņas 2,8 1,3 2   16:17
5. Klapukrogs 4,1 2 3   16:19
6. Vārpas 6,1 2,9 3   16:22
7. Ezernieki 9,0 1,4 2   16:25
8. Amoliņi 10,4 2,7 3   16:27
9. Piebalgas 13,1 3,3 4   16:30
10. Egles 16,4 1,2 2   16:34
11. Šaugales 17,6 1,6 4   16:36
12. Dzelzāmurs 19,2 1,8 4   16:40
13. Salas 21,0 3,6 5   16:44
14. Robežkalni 24,6 3,7 6   16:49
15. Misas lauki 28,3 2,3 4   16:55
16. Stūri 30,6 2,3 4   16:59
17. Dākas 32,9 1,5 4   17:03
18. Sniedzes 34,4 2,4 4   17:07
19. Trimdas 36,8 1,4 3   17:11
20. Lapsēni 38,2 3,0 5   17:14
21. Lipši 41,2 6,5 10   17:19
22. Pumpuri 47,7     17:29  

Reisa izpildes dienas – no pirmdienas līdz piektdienai
Reisa garums – 47,7 km
Reisa izpildes laiks – 1 st. 19 min
Mainīgos laika apstākļos un sliktā ceļa dēļ maršrutu laikos var notikt izmaiņas!
KURSĒ NO 01.09. – 09.06. Skolu brīvlaikā nekursē


 

Maršruts mikroautobusam Ford Transit valsts reģ.  Nr. KC1369

Autobusa vadītājs – Reinolds Klemkaitis (t. 29105826)
Baldone "BŪKS" – Ziemeļi – Pulkarne – Baldones vidusskola – Mercendarbe – Baldones vidusskola

Uz izglītības iestādi

Nr.
p.k.

Pieturas nosaukums

Attālums no maršruta sākuma (km)

Attālums līdz nākošajai pieturai (km)

Braukšanas laiks līdz nākošajai pieturai (min)

Pienāk

Atiet

1. Baldone "BŪKS"   6 10   7:20
2. Ziemeļi 6 5 5   7:30
3. Tāles 11 1 2   7:35
4. Ilgas 12 1 2   7:37
5. Pulkarne 13 2 3   7:39
6. Ādu apstr. cehs 15 4 3   7:42
7. Mežvidi 19 2 4   7:45
8. Kadiķi 21 3 5   7:49
9. Urlas 24 1 6   7:54
10. Baldones vidusskola 25 1 3   8:00
11. PII "Vāverīte" 26 1 2   8:03
12. Mūzikas skola 27 4 3   8:05
13. Observatorija 30 5.5 6   8:08
14. Mercendarbe 34 4 3   8:14
15. Mūzikas skola 38 1 2   8:17
16. PII "Vāverīte" 39 1 2   8:19
17. Baldones vidusskola 40 1 2   8:21
18. Baldone "BŪKS" 41     8:23  

Reisa izpildes dienas – no pirmdienas līdz piektdienai
Reisa garums – 41 km
Reisa izpildes laiks – 1 st. 00 min
Mainīgos laika apstākļos un sliktā ceļa dēļ maršrutu laikos var notikt izmaiņas!
KURSĒ NO 01.09. – 09.06. Skolu brīvlaikā nekursē

Maršruts mikroautobusam Ford Transit valsts reģ.  Nr. KC1369

Autobusa vadītājs – Reinolds Klemkaitis (t. 29105826)
Baldones vidusskola – Mercendarbe – Klapkrogs – Ziemeļi – Pulkarne – Baldone "BŪKS"

No izglītības iestādes

Nr.
p.k.

Pieturas nosaukums

Attālums no maršruta sākuma (km)

Attālums līdz nākošajai pieturai (km)

Braukšanas laiks līdz nākošajai pieturai (min)

Pienāk

Atiet

1. Baldone "BŪKS"   1 2   16:08
2. Baldones vidusskola 1 1 2   16:10
3. PII "Vāverīte" 2 1 2   16:12
4. Mūzikas skola 3 4 3   16:14
5. Mercendarbe 7 4 3   16:17
6. Observatorija, Mūzikas skola 11 3 3   16:20
7. PII Vāverīte 12 1 3   16:23
8. Baldones vidusskola 13 1 6   16:26
9. Urlas 14 3 5   16:32
10. Kadiķi 17 2 4   16:37
11. Mežvidi 19 4 3   16:41
12. Ādu apstr. cehs 23 2 3   16:44
13. Pulkarne 25 1 2   16:47
14. Ilgas 26 1 2   16:49
15. Tāles 27 5 5   16:51
16. Ziemeļi 32 6 10   16:56
17. Baldone "BŪKS" 38     17:06  

Reisa izpildes dienas – no pirmdienas līdz piektdienai
Reisa garums – 38 km
Reisa izpildes laiks – 0 st. 58 min
Mainīgos laika apstākļos un sliktā ceļa dēļ maršrutu laikos var notikt izmaiņas!
KURSĒ NO 01.09. – 09.06. Skolu brīvlaikā nekursē


 

Maršruts mikroautobusam Mercedes Benz valsts reģ.  Nr. HJ 9313

Autobusa vadītājs – Andris Mežāns (t. 29709065)
Baldones vidusskola – Parka iela 10 (autobusa stāvvieta)

Nr.
p.k.

Pieturas nosaukums

Attālums no maršruta sākuma (km)

Attālums līdz nākošajai pieturai (km)

Braukšanas laiks līdz nākošajai pieturai (min)

Pienāk

Atiet

1. Baldones vidusskola   3 5   14:30
2. Klapukrogs 3 2 4   14:35
3. Vārpas 5 3.3 7   14:39
4. Trimda 8.3 3.8 7   14:46
5. Dākas 12.1 6 9   14:53
6. Sarmas 18.1 8.2 8   15:02
7. Salas 26.3 1.8 10   15:10
8. Dzelzāmurs 28.1 5 6   15:20
9. Amoliņi 33.1 3 7   15:26
10. Piebalgas 36.1 8.9 12   15:33
11. Parka iela 10 45     15:45  

Reisa izpildes dienas – no pirmdienas līdz piektdienai
Reisa garums  – 45 km
Reisa izpildes laiks – 1 st. 15 min
Mainīgos laika apstākļos un sliktā ceļa dēļ maršrutu laikos var notikt izmaiņas!
KURSĒ NO 01.09. – 09.06. Skolu brīvlaikā nekursē

PIRMDIENĀS UN PIEKTDIENĀS:

Pirmdiena
Atiet 8:15 – Baldones vidusskola uz Gaismas internātpamatskolu Rīgā un Upesleju internātpamatskolas rehabilitācijas centru.

Piektdiena
12:30 Upeslejas internātpamatskolas rehabilitācijas centrs
13:00 Gaismas internātpamatskola – Baldone, skolēnu dzīvesvietas (skolu brīvlaikā nekursē).