A+ A

Skolēnu autobusu saraksti

Uzvedības noteikumi skolēnu autobusos (156.37 KB)

Skolēnu autobusu saraksti 2017./18.m.g. (spēkā ar 2017.gada 4.septembri):
 

Maršruts autobusam EOS COACH, valsts reģ. Nr. HJ 3564.
Autobusa vadītājs - Andis Freibergs

Pumpuri (autobusa stāvvieta) –Baldones vidusskola –PII ,,Vāverīte’’ – Baldones mūzikas pamatskola.
Uz izglītības iestādi!

Nr.p.k.

Pieturas nosaukums

Attālums no maršruta sākuma (km)

Attālums līdz nākošajai pieturai (km)

Braukšanas laiks līdz nākošajai pieturai (min)

Pienāk

Atiet

1. Pumpuri   3.5 10   7:10
2. Lapsēni 3.5 1.4 3   7:20
3. Trimdas 4.9 2.4 6   7:23
4. Sniedzes 7.3 1.5 4   7:29
5. Dākas 8.8 2.3 4   7:33
6. Stūri 11.1 1.7 4   7:37
7. Robežkalni 12.8 3.6 3   7:40
8. Salas 16.4 1.8 5   7:45
9. Dzelzāmurs 18.2 1.6 4   7:49
10. Šaugales 19.8 1.3 4   7:53
11. Egles 21.1 1.4 2   7:53
12. Amoliņi 22.5 1.4 2   7:57
13. Ezernieki 23.9 1.5 2   7:59
14. Klapukrogs 25.4 1.4 2   8:01
15. Rasiņas 26.8 1.7 2   8:03
16. Baldones vidusskola 28.5 0.3 3 8:05  
17. PII,,Vāverīte’’ 28.8 1.2 2 8:08  
18. Baldones mūzikas pamatskola 30.00     8:10  

Reisa izpildes dienas – no pirmdienas līdz piektdienai
Reisa garums  – 30km
Reisa izpildes laiks – 1 st. 00 min
Mainīgos laika apstākļos un sliktā ceļa dēļ maršrutu laikos var notikt izmaiņas!
KURSĒ NO 01.09.-09.06. Skolu brīvlaikā nekursē

 

Maršruts autobusam EOS COACH, valsts reģ. Nr. HJ 3564.
Autobusa vadītājs - Andis Freibergs

Baldones mūzikas pamatskola-PII ,,Vāverīte’’- Baldones vidusskola – Pumpuri ( autobusa stāvvieta)
No izglītības iestādes!

Nr.p.k.

Pieturas nosaukums

Attālums no maršruta sākuma (km)

Attālums līdz nākošajai pieturai (km)

Braukšanas laiks līdz nākošajai pieturai (min)

Pienāk

Atiet

1. Baldones mūzikas pamatskola   0.7 2   16:10
2. PII ,,Vāverīte’’ 0.7 0.3 2   16:12
3. Baldones vidusskola 1.2 1.6 3   16:14
4. Rasiņas 2.8 1.3 2   16:17
5. Klapukrogs 4.1 2 3   16:19
6. Vārpas 6.1 2.9 3   16:22
7. Ezernieki 9.0 1.4 2   16:25
8. Amoliņi 10.4 2.7 3   16:27
9. Piebalgas 13.1 3.3 4   16:30
10. Egles 16.4 1.2 2   16:34
11. Šaugales 17.6 1.6 4   16:36
12. Dzelzāmurs 19.2 1.8 4   16:40
13. Salas 21.0 3.6 5   16:44
14. Robežkalni 24.6 1.7 3   16:49
15. Stūri 26.3 2.3 4   16:52
16. Dākas 28.6 1.5 4   16:56
17. Sniedzes 30.1 2.4 4   17:00
18. Trimdas 32.5 1.4 3   17:04
19. Lapsēni 33.9 3.7 10   17:07
20. Pumpuri 37.6     17:27  

Reisa izpildes dienas – no pirmdienas līdz piektdienai
Reisa garums  – 37.6 km
Reisa izpildes laiks – 1 st. 07 min
Mainīgos laika apstākļos un sliktā ceļa dēļ maršrutu laikos var notikt izmaiņas!
KURSĒ NO 01.09.-09.06. Skolu brīvlaikā nekursē

 

Maršruts mikroautobusam Ford- Transit valsts reģ.  Nr. KC1369
Autobusa vadītājs – Reinolds Klemkaitis

Baldone ,,BŪKS’’ – Ziemeļi- Pulkarne- Baldones vidusskola – Mercendarbe- Baldones vidusskola
Uz izglītības iestādi!

Nr.p.k.

Pieturas nosaukums

Attālums no maršruta sākuma (km)

Attālums līdz nākošajai pieturai (km)

Braukšanas laiks līdz nākošajai pieturai (min)

Pienāk

Atiet

1. Baldone ,,BŪKS’’   6 10   7:20
2. Ziemeļi 6 5 5   7:30
3. Tāles 11 1 2   7:35
4. Ilgas 12 1 2   7:37
5. Pulkarne 13 2 3   7:39
6. Ādu apstr. cehs 15 4 3   7:42
7. Mežvidi 19 2 4   7:45
8. Kadiķi 21 3 5   7:49
9. Urlas 24 1 6   7:54
10. Baldones vidusskola 25 1 3   8:00
11. PII ,,Vāverīte’’ 26 1 2   8:03
12. Mūzikas skola 27 4 3   8:05
13. Observatorija 30 5.5 6   8:08
14. Mercendarbe 34 4 3   8:14
15. Mūzikas skola 38 1 2   8:17
16. PII ,,Vāverīte’’ 39 1 2   8:19
17. Baldones vidusskola 40 1 2   8:21
18. Baldone ,,BŪKS’’ 41     8:23  

Reisa izpildes dienas – no pirmdienas līdz piektdienai
Reisa garums  – 41 km
Reisa izpildes laiks – 1 st. 00 min
Mainīgos laika apstākļos un sliktā ceļa dēļ maršrutu laikos var notikt izmaiņas!
KURSĒ NO 01.09.-09.06. Skolu brīvlaikā nekursē

 

Maršruts mikroautobusam Ford- Transit valsts reģ.  Nr. KC1369
Autobusa vadītājs – Reinolds Klemkaitis
Baldones vidusskola- Mercendarbe- Klapkrogs- Ziemeļi –Pulkarne- Baldone ,,BŪKS’’
No izglītības iestādes!

Nr.p.k.

Pieturas nosaukums

Attālums no maršruta sākuma (km)

Attālums līdz nākošajai pieturai (km)

Braukšanas laiks līdz nākošajai pieturai (min)

Pienāk

Atiet

1. Baldone ,,BŪKS’’   1 2   16:08
2. Baldones vidusskola 1 1 2   16:10
3. PII,,Vāverīte’’ 2 1 2   16:12
4. Mūzikas skola 3 4 3   16:14
5. Mercendarbe 7 4 3   16:17
6. Observatorija, Mūzikas skola 11 3 3   16:20
7. PII Vāverīte 12 1 3   16:23
8. Baldones vidusskola 13 1 6   16:26
9. Urlas 14 3 5   16:32
10. Kadiķi 17 2 4   16:37
11. Mežvidi 19 4 3   16:41
12. Ādu apstr. cehs 23 2 3   16:44
13. Pulkarne 25 1 2   16:47
14. Ilgas 26 1 2   16:49
15. Tāles 27 5 5   16:51
16. Ziemeļi 32 6 10   16:56
17. Baldone ,,BŪKS’’ 38     17:06  

Reisa izpildes dienas – no pirmdienas līdz piektdienai
Reisa garums  – 38 km
Reisa izpildes laiks – 0 st. 58 min
Mainīgos laika apstākļos un sliktā ceļa dēļ maršrutu laikos var notikt izmaiņas!
KURSĒ NO 01.09.-09.06. Skolu brīvlaikā nekursē

 

Maršruts mikroautobusam Mercedes Benz valsts reģ.  Nr. HJ 9312
Autobusa vadītājs – Andris Mežāns
Baldones vidusskola – Parka iela 10 ( autobusa stāvvieta)

Nr.p.k.

Pieturas nosaukums

Attālums no maršruta sākuma (km)

Attālums līdz nākošajai pieturai (km)

Braukšanas laiks līdz nākošajai pieturai (min)

Pienāk

Atiet

1. Baldones vidusskola   3 5   14:30
2. Klapukrogs 3 2 4   14:35
3. Vārpas 5 3.3 7   14:39
4. Trimda 8.3 3.8 7   14:46
5. Dākas 12.1 6 9   14:53
6. Sarmas 18.1 8.2 8   15:02
7. Salas 26.3 1.8 10   15:10
8. Dzelzāmurs 28.1 5 6   15:20
9. Amoliņi 33.1 3 7   15:26
10. Piebalgas 36.1 8.9 12   15:33
11. Parka iela 10 45     15:45  

Reisa izpildes dienas – no pirmdienas līdz piektdienai
Reisa garums  – 45 km
Reisa izpildes laiks – 1 st. 15 min
Mainīgos laika apstākļos un sliktā ceļa dēļ maršrutu laikos var notikt izmaiņas!
KURSĒ NO 01.09.-09.06. Skolu brīvlaikā nekursē

CETURTDIENĀS:

Atiet 17.45 – VSAC ,,Rīga’’ uz Baldones mūzikas skola – pienāk - 18:00;
Atiet 19:00- Mūzikas skola- VSAC ,,Rīga’’ – Parka iela 10 ( autobusa stāvvieta).

PIRMDIENĀS UN PIEKTDIENĀS:

Pirmdiena
Atiet 8:15 – Baldones vidusskola uz Gaismas internātpamatskolu Rīgā un Upesleju internātpamatskolas rehabilitācijas centru.

Piektdiena
12:30 Upeslejas internātpamatskolas rehabilitācijas centrs
13:00 Gaismas internātpamatskola – Baldone, skolēnu dzīvesvietas ( skolu brīvlaikā nekursē).

NO PIRMDIENAS LĪDZ PIEKTDIENAI ( skolu brīvlaikā nekursē)

Atiet 16:00 – Baldones vidusskola – Pilskalnu ielas gals - ,,Rudzīši’’;
16:30 – Parka iela 10 ( autobusa stāvvieta).

Kopā 10 km


Skolēnu autobusu saraksti 2017./18.m.g. (spēkā ar 2017.gada 4.septembri) - Lejupielādēt (97.19 KB)