A+ A

Baldones novada iedzīvotāju aptauja

2019.gada 30.aprīļa novada domes sēdē Nr.5 deputāti vienbalsīgi nolēma apzināt Baldones iedzīvotāju viedokli par Baldones novada pievienošanu citam novadam, jo Domei ir svarīgi zināt iedzīvotāju viedokli par novadu apvienošanu. Plānotā administratīvi teritoriālā reforma paredz mūsu novada pievienošanu Ķekavas novadam.

Tādēļ no 13. - 25. maijam ikviens Baldones novadā deklarētais iedzīvotājs ir aicināts piedalīties aptaujā. Jautājums, uz kuru Baldones novada pašvaldība vēlas zināt atbildi ir: "Vai Jūs atbalstāt Baldones novada pievienošanu citam novadam?" Atbilžu varianti - Jā vai Nē.

Aptaujā var piedalīties Baldones novadā dzīvesvietu deklarējušās personas no 15 gadu vecuma:

  • klātienē aizklāti aptaujas lapas var aizpildīt 25. maijā no plkst. 7:00 – 20:00 Baldones domē, Pārupes ielā 3
  • elektroniski Aptaujas lapu var nosūtīt no 13. maija līdz 25. maija plkst. 20:00 uz e-pasta adresi aptauja@baldone.lv (kā noformēt Aptaujas lapu elektroniski, lasi zemāk).

Aptaujas rezultātiem nav tiešas ietekmes uz likumdošanu, bet tā ļaus pašvaldībai apzināt novada iedzīvotāju viedokļus par aptaujā uzdoto jautājumu. Aptaujas rezultātu apkopojums tiks iesniegts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai.

Lai iesniegtu Aptaujas lapu elektroniski, datorā jābūt instalētai Adobe Acrobat Reader programmai (to bez maksas var lejuplādēt Adobe mājaslapā) un jārīkojas šādi:

  • ar Acrobat Reader atveriet Baldones mājaslapā esošo PDF failu "Aptaujas lapa" (462.40 KB);
  • atbilstošajos aptaujas lapas laukos ierakstiet savu vārdu, uzvārdu un personas kodu (aptaujas organizēšanā iesaistītie darbinieki nodrošinās Jūsu datu aizsardzību un izmantos tos tikai, lai pārbaudītu, vai esat savu dzīvesvietu deklarējis Baldones novadā. Informācija par pilnu Jūsu dzīvesvietas adresi aptaujas darbiniekiem nav pieejama);
  • uzmanīgi izlasiet aptaujas jautājumu un ar zīmi “X” atzīmējiet tikai vienu atbildes variantu (noklikšķiniet peles kreiso taustiņu uz atbilstošās atbildes rūtiņas, lai to atzīmētu. Ja esat atzīmējis nepareizo atbildes variantu, to var atiestatīt noklikšķinot peles kreiso taustiņu uz rūtiņas vēlreiz. Aptaujas organizēšanā iesaistītie darbinieki neizpaudīs informāciju par Jūsu izvēlēto atbildes variantu un aptaujas rezultāti tiks izmantoti  tikai apkopotā veidā);
  • aizpildītas Aptaujas lapas fails jāsaglabā datorā, jāparaksta ar drošu elektronisko parakstu un jānosūta uz e-pasta adresi aptauja@baldone.lv (aptaujā tiks pieņemtas tās elektroniski parakstītās aptaujas lapas, kuras uz aptauja@baldone.lv  būs nosūtītas līdz 25.05.2019. plkst. 20.00).