A+ A
KontaktiIzsolesBaldones ziņasSos
     

Jaunākās galerijas

Jaunākās ziņas

Uzsākts pētījums par būvniecības nozares digitalizāciju Latvijā

14.02.2019.
2603_liela_bim_skaitisana.jpg

Lai novērtētu būvniecības nozares digitalizāciju, jaunāko tehnoloģiju un “Būves informācijas modelēšanas” jeb BIM risinājumu ieviešanu būvniecības nozarē, gada nogalē uzņēmums SIA “BIM Solutions” sadarbībā ar Ekonomikas ministriju (EM), VAS “Valsts nekustamie īpašumi (VNĪ), Būvniecības valsts kontroles biroju (BVKB) un AS “RB Rail” uzsāk vērienīgu Latvijas būvniecības tirgus aptauju - “Lielā BIM Skaitīšana – pētījums par būvniecības nozares digitalizāciju Latvijā”.

Aptauja atbilstoši savam mērķim – digitalizācijai – tiks veikta elektroniski no 2018. gada 28. decembra līdz 2019. gada 28. februārim. Tajā piedalīties aicināti visi Latvijas būvniecības tirgus dalībnieki – gan uzņēmumi, gan individuāli nozares profesionāļi, kas ikdienā nodarbojas ar projektēšanu, aprēķiniem, arhitektūru, kā arī būvdarbu veikšanu.

Aptauja notiek interneta vietnē lielabimskaitisana.lv, kur pēc datu apkopošanas arī tiks publicēti aptaujas rezultāti.

Ģimenes filma "Vecā dārza noslēpums"

12.02.2019.
2602_veca_darza_noslepums.jpg

No 1. - 5. martam Baldones Kultūras centrā - piedzīvojumu filma visai ģimenei "Vecā dārza noslēpums" (2018). Režisors - Olafs Okonovs, Gunita Groša.

Filmas garums: 1h 30 min

Pavasara uzņemšana

11.02.2019.
2600_uzsaukums_liaa.jpg

LIAA biznesa inkubatori uzņem jaunus biznesa ideju autorus un uzņēmējus
 

 


 

 

Bibliotēka no 19.februāra līdz 5.martam būs slēgta

11.02.2019.
2599_informacija_277.jpg

Baldones novada bibliotēkā, pamatojoties uz LR MK Noteikumu Nr.317 „Nacionālā bibliotēku krājumu noteikumi" 4. punktu par Bibliotēkas vadītāja maiņu, notiks inventarizācija.

Bibliotēka būs slēgta apmeklētājiem no 2019.gada 19.februāra līdz 5.martam. VPVKAC klientiem tiks nodrošināta iespēja iesniegumu iesniegšanai darba dienās no plkst. 9.00 – 16.00. 

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Inga Pipare
Baldones novada bibliotēkas vadītāja

Ļaujies šīs vasaras jautrākajam piedzīvojumam – 8 posmu velo-foto orientēšanās seriālam “APCEĻO KAIMIŅUS!”

08.02.2019.
2596_flaijeris_velo_foto_orientesanas_2019.jpg

Šogad, jau otro gadu pēc kārtas no maija līdz septembrim 8 Rīgas apkārtnes novadu – Mārupes, Ķekavas, Salaspils, Baldones, Ikšķiles, Ogres, Ropažu un Stopiņu iedzīvotāji un viesi tiek aicināti piedalīties velo-foto orientēšanās akcijā.

Pasākuma mērķis ir piedāvāt iespēju dalībniekiem aizraujošā veidā apskatīt interesantus dabas, aktīvās atpūtas, kultūrvēstures un citus objektus minēto novadu teritorijās, popularizēt velo braukšanu kā aktīvu brīvā laika pavadīšanas iespēju un aicināt novadu iedzīvotājus un viesus labi pavadīt laiku gan ģimenes, gan draugu lokā.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests atgādina

08.02.2019.
2595_informacija_277.jpg

VUGD atgādina - jebkura iejaukšanās būves pamatkonstrukcijās, piemēram, bez saskaņojuma pārbūvējot dabīgo ventilāciju un pievienojot tvaika nosūcēju, nekad nav bijusi pieļaujama un joprojām uzskatāma par patvaļīgu būvniecību!

Vairāk informācijas par ugunsdrošību VUGD mājaslapā.

Visi jaunumi