A+ A
KontaktiTu jautāBaldones ziņasSos
        

Jaunākās galerijas

Jaunākās ziņas

Bērnu centra "Baltais ērglis" aktualitātes

28.08.2015.
805_1septembris.jpg

Bērnu centrs savu darbību atsāks 2. septembrī no pl. 12.00 - 19.00. Ikviens mīļi gaidīts, gan tas, kurš sailgojies, gan tas, kurš vēl nekad te nav bijis. 1. klašu vecākiem lūgums aizpildīt un iesniegt iesniegumus, kā arī iepazīties ar iekšējās kārtības noteikumiem. Iepazīšanās dienā nāciet kopā ar bērnu un mēs atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem un parādīsim kas esam un ko darām! Uz tikšanos!

Jau otro gadu Baldonē notiks Latvijā vienīgais KĀZU FESTIVĀLS

25.08.2015.
803_festivals.jpg

Festivālā ir gaidīti topošie laulātie pāri un vedēji. Šeit varēs iepazīties ar Kāzām : klātienē vērot make up un friziera darbu, pamērīt kleitas, piemeklēt uzvalku, atrast īstos gredzenus, ielūgumus, dekorācijas, iepazīties ar kāzu vadītājiem un kāzu organiztoriem, vērot deju un burvju mākslinieku priekšnesumus, nogaršot kūkas, vīnus un citus gardumus, piedalīties lekcijā par Kāzu organizēšanu, iepirkties Latvijā ražotu lietu tirdziņā kā arī apskatīt vēl daudzus citus kāzu pakalpojumu sniedzējus.
www.kāzufestivāls.lv

Kā kļūt energoefektīvākiem un maksāt mazāk par elektrību?

19.08.2015.
802_st_logo.jpg

Ja elektrības rēķins šķiet par lielu vai ir vēlme kļūt energoefektīvākam, vai uzlabot savu dzīves telpu, par to nemaksājot vairāk nekā līdz šim, ir vērts paanalizēt savus un ģimenes paradumus – mainot tos, ikvienam ir iespēja ietaupīt.
Pieaugošā atkarība no enerģijas importa, energoresursu trūkums, kā arī nepieciešamība ierobežot klimata pārmaiņas, ir problēmas, kuru risināšanai kā vērtīgu līdzekli Eiropas Savienība (ES) izvirzījusi energoefektivitātes paaugstināšanu. Ir pieņemta jauna energoefektivitātes direktīva, kuras īstenošana attiecas arī uz Latviju.

Baldones jauktais koris "Tempus"uzņem jaunus dziedātājus

19.08.2015.
801_tempus_2015.jpg

Pirmais šīs sezonas mēģinājums 7.septembrī, Baldones novada domes zālē!

Vidējās paaudzes deju kolektīvs "Degsme" aicina pievienoties savam pulkam

18.08.2015.
800_degsme.jpg

Vidējās paaudzes deju kolektīvs "Degsme" aicina pievienoties savam pulkam, lai kopīgi dejotu, atpūstos un gatavotos 2018.gada deju svētkiem.

Baldones novada Senioru deju kolektīvs aicina pievienoties

18.08.2015.
799_seniori.jpg

Baldones novada Senioru deju kolektīvs aicina pievienoties dejotājus, lai kopīgi gatavotos 2018.gada Deju svētkiem.

Visi jaunumi